Creativa - cena, gdzie kupić?

Cena szyny karniszowej podwójnej Creativa zależy od jej koloru – najmniej kosztuje biała, z kolei wersje czarne i szare są nieco droższe. W każdym przypadku jednak koszt tego praktycznego rozwiązania jest niewielki w kontekście tego, jak poprawi ono komfort korzystania z zasłon i firanek na co dzień. Szyny warto kupować w sprawdzonych sklepach, takich jak efekciarnia.pl, aby mieć pewność, że otrzyma się produkt oryginalny, najwyższej jakości i w pełni sprawny. Na stronie internetowej firmy znajdziesz również wiele akcesoriów przydatnych podczas montażu, np. łączniki czy narożniki.

Opinie klientów:

avatar

W wynajmowanym mieszkaniu musiałam korzystać z karniszy i obiecałam sobie, że kiedy zamieszkam na swoim, na pewno nie wybiorę tego rozwiązania. Po przeprowadzce postawiłam na szyny karniszowe Creativa – i wreszcie jestem zadowolona! Działają cicho, a zasłony przesuwają się bardzo płynnie. Polecam!

Anna

avatar

Urządzam mieszkanie w stylu bardzo nowoczesnym, dlatego szukałem od dawna jakiejś alternatywy dla klasycznych karniszy. Szyna Creativa jest super opcją, wygląda bardzo designersko i działa bez zarzutu. Można bez problemu zawiesić nawet trochę cięższe zasłony i firany, trzyma się perfekcyjnie.

Jerzy

avatar

Szyny karniszowe są dużo praktyczniejsze od karniszy. Zainwestowałem ostatnio w model od Creativy i mogę go z czystym sumieniem polecić, bardzo praktyczne rozwiązanie. Wybrałem żabki – firanki i zasłony mocuje się błyskawicznie, układają się równo i estetycznie.

Robert

avatar

Super opcja do niskich pomieszczeń, nie zajmuje miejsca, całość wygląda bardzo elegancko. W skandynawskim wnętrzu pasuje perfekcyjnie. Szynę mocuje się na suficie bardzo łatwo, bez problemu można ją w razie czego wyczyścić i odkurzyć – mam w domu zwierzęta i wiecznie wszystko jest zakurzone, dla mnie to duża zaleta.

Ewa